Machineryline » HEAVY LOAD S.R.L.

HEAVY LOAD S.R.L.

За нас
Мапа
Контакти HEAVY LOAD S.R.L.
Во продажба: 9 огласа
Телефонските броеви се проверени
Dan Cernat
Dan Cernat
Јазици: романски
+40 755 02... Прикажи +40 755 026 514
Адреса
Романија, ALBA, LOC. LANCRĂM - MUN. SEBEŞ STR. VECHE Nr. 166
Локално време на дилерот: 02:12 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Романија, ALBA, LOC. LANCRĂM - MUN. SEBEŞ STR. VECHE Nr. 166
Огласи HEAVY LOAD S.R.L.
Филтер

Резултати од пребарување: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
100 € Без ДДВ
Мотор
Година Километража Сила
Романија, Lancrăm
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 12/2001 Километража 11000 м/ч Сила
Романија, Sebeș
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2500 кг
Година 2014 Километража 360 м/ч Сила
Романија, Sebeș
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Друг резервен дел за трансмисија
Година 2000 Километража Сила
Романија, Sebeș
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг
Година 2014 Километража Сила
Романија, Sebeș
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Виљушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 5
Година 10/2013 Километража Сила
Романија, Sebeș
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Хидраулична пумпа
Година 2003 Километража Сила
Романија, Sebeș
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Виљушкар
Година 2015 Километража 5340 м/ч Сила
Романија, Sebeș
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Погонска оска
Година 2004 Километража Сила
Романија, Lancrăm