Machineryline » Handelsonderneming Pieper

Handelsonderneming Pieper

За нас
Мапа
Контакти Handelsonderneming Pieper
Во продажба: 19 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Aalt Pieper
Aalt Pieper
Јазици: англиски, германски, холандски
Пон 08:00 - 20:00
Вто - Пет 08:00 - 18:00
Саб 08:00 - 13:00
+31 6 195... Прикажи +31 6 19588879
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 3882 PD, Putten, nijkerkerstraat 71
Локално време на дилерот: 01:15 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Холандија, Гелдерланд, Putten, nijkerkerstraat 71
Огласи Handelsonderneming Pieper
Филтер

Резултати од пребарување: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Натоварувач со тркала
Носивост 800 кг
Година 06/2020 Километража 7 м/ч Сила 26 кс
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 1100 кг Евро Euro 5
Година 12/2021 Километража 3 м/ч Сила 18.4 kW
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 1
Година 02/2021 Километража 1 м/ч Сила 8.6 kW
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 02/2021 Километража 1 м/ч Сила 7 kW
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 200 кг Евро Euro 5
Година 01/2021 Километража 1 м/ч Сила 7 kW
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 800 кг
Година 06/2020 Километража 7 м/ч Сила 26 кс
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Машина за виткање арматура
Година Километража Сила
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
650 € Со вклучен ДДВ
Позиционер за вилушкар
Година 03/2020 Километража Сила
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
50 € Со вклучен ДДВ
Противтежа за багер
Година Километража Сила
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 1
Година 02/2021 Километража 1 м/ч Сила 7 kW
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
460 € Со вклучен ДДВ
Друг алат за автосервис
Година 06/2020 Километража Сила
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Друга опрема
Година 02/2020 Километража Сила
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 600 кг Евро Euro 5
Година 01/2021 Километража 3 м/ч Сила 14 kW
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 500 кг
Година 03/2020 Километража 3 м/ч Сила 7 kW
Холандија, Putten
нови вилушки Fem нови вилушки Fem
2
Контактирајте го продавачот
180 € Без ДДВ
Вилушки
Носивост 14000 кг
Година 05/2020 Километража Сила
Холандија, Putten