Machineryline » GreenWay-Group

GreenWay-Group

За нас
Мапа
Контакти GreenWay-Group
Во продажба: 24 огласа
Телефонските броеви се проверени
Володимир
Володимир
Јазици: украински, полски, руски, англиски
+380 67 848... Прикажи +380 67 848 2424
+380 50 263... Прикажи +380 50 263 4585
Адреса
Украина, Киевска област, 02000, Київ, вулиця Стеценка, 20А
Локално време на дилерот: 01:17 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Киевска област, Київ, вулиця Стеценка, 20А
Огласи GreenWay-Group
Филтер

Резултати од пребарување: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.124 €
Виљушкар
Носивост 2200 кг
Година 1998 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 61.240 €
Песок засилувач
Носивост 26000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³
Година 2013 Километража 70636 км Сила 228 kW
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 61.240 €
Камион кипер
Носивост 18000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³
Година 2013 Километража 70600 км Сила 310 kW
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 13.220 €
Полуприколка кипер
Носивост 29500 кг Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 100 км Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 15.890 €
Камион влекач
Носивост 29000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1045 км Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 15.890 €
Камион влекач
Носивост 18000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила 460 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
14.001 US$ EUR ≈ 12.430 €
Камион влекач
Година 2008 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 14.110 €
Камион влекач
Носивост 19000 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 830000 км Сила 450 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
13.900 US$ EUR ≈ 12.340 €
Камион влекач
Носивост 19000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 973000 км Сила 450 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.080 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 333 км Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
15.700 US$ EUR ≈ 13.930 €
Камион влекач
Носивост 28000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 638000 км Сила 450 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
21.555 US$ EUR ≈ 19.130 €
Камион влекач
Носивост 19800 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 777000 км Сила 460 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.656 €
Полуприколка завеса
Носивост 28000 кг Зафатнина 92.41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
21.700 US$ EUR ≈ 19.260 €
Камион влекач
Носивост 19500 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 1180700 км Сила 460 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.090 €
Камион влекач
Носивост 18000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1350000 км Сила 460 кс
Украина, Київ