Machineryline » Gray machinery co.,Ltd

Gray machinery co.,Ltd

За нас
Мапа
Контакти Gray machinery co.,Ltd
Во продажба: 390 огласа
Телефонските броеви се проверени
John
John
Јазици: кинески, англиски
+86 152 565... Прикажи +86 152 5650 9139
+86 551 666... Прикажи +86 551 6668 8131
Адреса
Кина, Hefei,Anhui, Room 802, Fortune plaza, Jin Yuan Rd.
Локално време на дилерот: 07:06 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Кина, Hefei,Anhui, Room 802, Fortune plaza, Jin Yuan Rd.
Огласи Gray machinery co.,Ltd
Филтер

Резултати од пребарување: 390 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 15.530 €
Натоварувач со тркала
Година 06/2015 Километража 3860 км Сила
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 26.620 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 4400 м/ч Сила 250 kW
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 35.500 €
Булдожер
Година 2022 Километража 560 м/ч Сила 164 kW
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.190 €
Грејдер
Година Километража 4400 м/ч Сила 300 кс
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 35.500 €
Булдожер
Година 2022 Километража 500 м/ч Сила 162 kW
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
29.990 US$ EUR ≈ 26.620 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 3500 м/ч Сила 250 кс
Кина, Hefei,Anhui
натоварувач со тркала CATERPILLAR 966G натоварувач со тркала CATERPILLAR 966G натоварувач со тркала CATERPILLAR 966G
3
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 15.530 €
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 2900 м/ч Сила 146 кс
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 8.697 €
Вибрационен валјак за земја
Година 06/2018 Километража 3660 м/ч Сила
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.200 €
Булдожер
Година 08/2011 Километража 3880 м/ч Сила
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.190 €
Грејдер
Евро Euro 2
Година 2015 Километража 4400 м/ч Сила 300 кс
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.310 €
Грејдер
Евро Euro 3
Година 07/2016 Километража 3000 м/ч Сила 138 kW
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 39.940 €
Булдожер
Евро Euro 3
Година 02/2016 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.650 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 03/2016 Километража 2600 м/ч Сила 55 кс
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 16.680 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 03/2015 Километража 3000 м/ч Сила 130 kW
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 16.680 €
Булдожер
Евро Euro 3
Година 02/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Hefei,Anhui