Machineryline » ТОВ "ГОЛД-НАФТА"

ТОВ "ГОЛД-НАФТА"

За нас
Мапа
Контакти ТОВ "ГОЛД-НАФТА"
Во продажба: 10 огласа
Телефонските броеви се проверени
Руслан Опарко
Руслан Опарко
Јазици: украински, руски
+380 99 289... Прикажи +380 99 289 8987
Адреса
Украина, Черниговска област, 16500, м. Бахмач
Локално време на дилерот: 01:15 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Черниговска област, м. Бахмач
Огласи ТОВ "ГОЛД-НАФТА"
Филтер

Резултати од пребарување: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 02/2019 Километража 2000 м/ч Сила 127 кс
Украина, Бахмач
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.200 €
Теренец
Година 2013 Километража 251000 км Сила 178 кс
Украина, Бахмач
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 06/2008 Километража Сила
Украина, Бахмач
Контактирајте го продавачот
4.637 € UAH 150.000 UAH
Тркала трактор
Година 02/1993 Километража 3500 км Сила 80 кс
Украина, Бахмач
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Тркала трактор
Носивост 11725 кг
Година 02/2013 Километража 76331 км Сила 379 кс
Украина, Бахмач
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.200 €
Комбинирана сеалка
Година 11/2007 Километража Сила
Украина, Бахмач
влечена прскалка BRANDT QF 1500 влечена прскалка BRANDT QF 1500 влечена прскалка BRANDT QF 1500
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Влечена прскалка
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2006 Километража Сила
Украина, Бахмач
Контактирајте го продавачот
463,70 € UAH 15.000 UAH
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2009 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Бахмач
механичка прецизна сеалка КЛЕН 6 механичка прецизна сеалка КЛЕН 6 механичка прецизна сеалка КЛЕН 6
3
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.219 €
Механичка прецизна сеалка
Година 2005 Километража Сила
Украина, Бахмач
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 02/2006 Километража 4500 м/ч Сила
Украина, Бахмач