Machineryline » GABIGROUP

GABIGROUP

За нас
Мапа
Контакти GABIGROUP
Во продажба: 8 огласа
Телефонските броеви се проверени
Rafal
Rafal
Јазици: полски, англиски
+48 781 00... Прикажи +48 781 007 222
Адреса
Полска, Кујавско-поморско војводство, 86-300, Grudziądz, ul. Droga Mazowiecka 1A
Локално време на дилерот: 01:20 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Кујавско-поморско војводство, Grudziądz, ul. Droga Mazowiecka 1A
Огласи GABIGROUP
Филтер

Резултати од пребарување: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
52.460 € PLN 240.000 PLN
Компактор
Година 2014 Километража 6122 м/ч Сила 157 кс
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
153.000 € PLN 700.000 PLN
Булдожер
Година 2017 Километража 7176 м/ч Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
39.340 € PLN 180.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 13648 м/ч Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
43.710 € PLN 200.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 11652 м/ч Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
8.721 € PLN 39.900 PLN
Камион-ладилник
Носивост 9110 кг
Година 2011 Километража 881521 км Сила 270 кс
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
4.131 € PLN 18.900 PLN
Камион за транспорт на гориво
Година 1989 Километража 100000 км Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
37.200 € PLN 170.200 PLN
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 438977 км Сила 480 кс
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
17.490 € PLN 80.000 PLN
Полуприколка кипер
Година 2017 Километража Сила
Полска, Grudziądz