Machineryline » Fraikin Deutschland GmbH

Fraikin Deutschland GmbH

За нас
Галерија
Мапа
Контакти Fraikin Deutschland GmbH
Во продажба: 7 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Bernd Auwärter
Bernd Auwärter
Јазици: германски, шпански, италијански, англиски
+43 660 61... Прикажи +43 660 6120642
Адреса
Германија, Баварија, 85716, Unterschleißheim, Valerystraße 1
Локално време на дилерот: 23:57 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Германија, Баварија, Unterschleißheim, Valerystraße 1
Огласи Fraikin Deutschland GmbH
Филтер

Резултати од пребарување: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
134.900 €
Камион за ѓубре
Носивост 11100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 19 м³
Година 2017-07 Километража 48000 км Сила 320 кс
Германија, Unterschleißheim
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Приколка-шасија
Носивост 15480 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-09 Километража Сила
Германија, Unterschleißheim
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 56.06 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-02 Километража 70000 км Сила
Германија, Unterschleißheim
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-04 Километража 522000 км Сила
Германија, Unterschleißheim
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион фургон
Носивост 1860 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 138500 км Сила 190 кс
Германија, 10
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Камион фургон
Носивост 1860 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-06 Километража 43950 км Сила 190 кс
Германија, Unterschleißheim
Контактирајте го продавачот
53.900 €
Полуприколка кипер
Носивост 6980 кг Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-10 Километража 50 км Сила
Германија, Unterschleißheim