Machineryline » Fraikin

Fraikin

За нас
Мапа
Контакти Fraikin
Во продажба: 1 оглас
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Tomasz Przygoda
Tomasz Przygoda
Јазици: полски
+48 663 62... Прикажи +48 663 620 525
Jakub Kościelniak
Jakub Kościelniak
Јазици: полски
+48 665 29... Прикажи +48 665 290 514
Адреса
Полска, Warszawa, Taśmowa 7
Локално време на дилерот: 00:07 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Warszawa, Taśmowa 7
Огласи Fraikin
Филтер

Резултати од пребарување: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 23650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 95.31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1194364 км Сила 411 кс
Полска, Błonie