Machineryline » Foundiz B.V.

Foundiz B.V.

За нас
Мапа
Контакти Foundiz B.V.
Во продажба: 17 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Patrick van der Schaaf
Patrick van der Schaaf
Јазици: холандски, англиски
+31 6 229... Прикажи +31 6 22921864
+31 6 283... Прикажи +31 6 28341800
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 4879 AV, Etten-Leur, Kroonstraat 1
Локално време на дилерот: 00:44 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Холандија, Северен Брабант, Etten-Leur, Kroonstraat 1
Огласи Foundiz B.V.
Филтер

Резултати од пребарување: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
79.850 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Носивост 35000 кг
Година 10/1989 Километража 25000 м/ч Сила 155 кс
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
69.950 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Носивост 40000 кг
Година 04/1991 Километража 24000 м/ч Сила 150 кс
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2001 Километража 25000 м/ч Сила 143 кс
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Дизел генератор
Година 1999 Километража 2040 м/ч Сила 110 kW
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 08/1995 Километража 5290 м/ч Сила 450 кс
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
39.700 €
Машина за набивање столбови
Година 1984 Километража 14149 м/ч Сила 107 kW
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Носивост 50000 кг
Година 1994 Километража 17000 м/ч Сила 150 кс
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2009 Километража 866 м/ч Сила 600 кс
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 09/2011 Километража 2600 м/ч Сила 330 кс
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Машина за набивање столбови
Година 1989 Километража 17100 м/ч Сила 150 кс
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
7.885 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
79.850 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 1989 Километража 25000 м/ч Сила 155 кс
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година Километража 30000 м/ч Сила 453 кс
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1991 Километража 7850 м/ч Сила 253 кс
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 1988 Километража 9000 м/ч Сила 300 кс
Холандија, Etten-Leur