Machineryline » EXTREME HANDEL Kalinowski Michał

EXTREME HANDEL Kalinowski Michał

За нас
Мапа
Контакти EXTREME HANDEL Kalinowski Michał
Во продажба: 10 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Michał Kalinowski
Michał Kalinowski
Јазици: полски
+48 510 74... Прикажи +48 510 745 968
Адреса
Полска, Кујавско-поморско војводство, 87-800, Włocławek, Leśna 11
Локално време на дилерот: 00:26 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Кујавско-поморско војводство, Włocławek, Leśna 11
Огласи EXTREME HANDEL Kalinowski Michał
Филтер

Резултати од пребарување: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
блокот на моторот MERCEDES-BENZ Om441 Turbo за камион
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Блокот на моторот
Година Километража Сила
Полска, Włocławek
камион со церада DAF LF 45 170 2002 Burto curtain + Hydraulic lift + A sleeping place камион со церада DAF LF 45 170 2002 Burto curtain + Hydraulic lift + A sleeping place камион со церада DAF LF 45 170 2002 Burto curtain + Hydraulic lift + A sleeping place
3
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Камион со церада
Носивост 6565 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 880 км Сила 170 кс
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража Сила
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Приградски автобус
Година 2001 Километража Сила 188 kW
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Туристички автобус
Година Километража Сила 270 кс
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Камион со церада
Година 1989 Километража Сила
Полска, Włocławek
камион кипер SCANIA 142 V8 6x4 full steel spring manual injector 1987 good condition камион кипер SCANIA 142 V8 6x4 full steel spring manual injector 1987 good condition
2
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 700000 км Сила 500 кс
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
24.600 €
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Километража 760000 км Сила 422 кс
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 720000 км Сила 414 кс
Полска, Włocławek
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 715000 км Сила 463 кс
Полска, Włocławek