Machineryline » EROGLU TRAILER

EROGLU TRAILER

За нас
Галерија
Мапа
Контакти EROGLU TRAILER
Во продажба: 12 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Osman EROĞLU
Osman EROĞLU
Јазици: турски, англиски
+90 312 385... Прикажи +90 312 385 46 89
+90 312 385... Прикажи +90 312 385 46 79
+90 532 307... Прикажи +90 532 307 52 60
Адреса
Турција, 06980, ANKARA, Saray Mah. 213 Sokak No:3/A KahramanKazan
Локално време на дилерот: 02:58 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, ANKARA, Saray Mah. 213 Sokak No:3/A KahramanKazan
Огласи EROGLU TRAILER
Филтер

Резултати од пребарување: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за транспорт на возила
Носивост 22000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за транспорт на возила
Носивост 14500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 38480 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со рамна платформа
Носивост 14000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за транспорт на возила
Носивост 14000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за транспорт на возила
Носивост 14000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Година Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Носивост 11000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Продавница приколка
Година Километража Сила
Турција, ANKARA