Machineryline » Erbil Ticaret

Erbil Ticaret

За нас
Галерија
Мапа
Контакти Erbil Ticaret
Во продажба: 5 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Ramazan
Ramazan
Јазици: турски, англиски
+90 532 567... Прикажи +90 532 567 11 34
Адреса
Турција, Konya, Horozluhan mah. 8\3 Selçuklu
Локално време на дилерот: 02:05 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, Konya, Horozluhan mah. 8\3 Selçuklu
Огласи Erbil Ticaret
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12 € Со вклучен ДДВ
Други работни делови
Година 04/2021 Километража Сила
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервни делови
Година 01/2020 Километража Сила
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
11 € Со вклучен ДДВ
Нож
Година 06/2020 Километража Сила
Турција, Konya
нови пумпа ладење на моторот за фреза за асфалт WIRTGEN W 2100 w 1900 нови пумпа ладење на моторот за фреза за асфалт WIRTGEN W 2100 w 1900 нови пумпа ладење на моторот за фреза за асфалт WIRTGEN W 2100 w 1900
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа ладење на моторот
Година 05/2021 Километража Сила
Турција, Konya
нови хидраулична пумпа за фреза за асфалт WIRTGEN нови хидраулична пумпа за фреза за асфалт WIRTGEN нови хидраулична пумпа за фреза за асфалт WIRTGEN
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична пумпа
Година 05/2021 Километража Сила
Турција, Konya