Machineryline » Elkon Polska Sp. z o. o.

Elkon Polska Sp. z o. o.

За нас
Мапа
Контакти Elkon Polska Sp. z o. o.
Во продажба: 30 огласа
Телефонските броеви се проверени
Marek Piliński
Marek Piliński
Јазици: украински, полски, руски, англиски
Пон - Пет 08:00 - 16:00
+48 608 20... Прикажи +48 608 208 208
Kristina Kolodii
Kristina Kolodii
Јазици: украински, полски, руски, англиски
Пон - Пет 08:00 - 16:00
+48 606 42... Прикажи +48 606 426 800
Agata Wach
Agata Wach
Јазици: полски, англиски
Пон - Пет 08:00 - 16:00
+48 606 90... Прикажи +48 606 904 200
Адреса
Полска, Мазовско војводство, 05-090, Dawidy Bankowe, Starzyńskiego, 46B
Локално време на дилерот: 11:46 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Мазовско војводство, Dawidy Bankowe, Starzyńskiego, 46B
Огласи Elkon Polska Sp. z o. o.
Филтер

Резултати од пребарување: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Силос за цемент
Зафатнина 105 м³
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража 90 м/ч Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Силос за цемент
Зафатнина 35 м³
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
70.700 €
Силос за цемент
Зафатнина 350 м³
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Силос за цемент
Зафатнина 220 м³
Година 2021 Километража Сила
Полска, Dawidy Bankowe