Machineryline » P.H.U. DARIUSZ SIEMIENIEWSKI

P.H.U. DARIUSZ SIEMIENIEWSKI

За нас
Мапа
Контакти P.H.U. DARIUSZ SIEMIENIEWSKI
Во продажба: 10 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Јазици: полски, руски, англиски
+48 605 56... Прикажи +48 605 565 650
Адреса
Полска, Мазовско војводство, 07-203, Somianka, Ostrowy 20
Локално време на дилерот: 00:31 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Мазовско војводство, Somianka, Ostrowy 20
Огласи P.H.U. DARIUSZ SIEMIENIEWSKI
Филтер

Резултати од пребарување: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Багер-натоварувач
Година 2010 Километража Сила
Полска, Somianka
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Полска, Somianka
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Somianka
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража Сила
Полска, Somianka
железнички багер ATLAS 1404 K ZW железнички багер ATLAS 1404 K ZW железнички багер ATLAS 1404 K ZW
3
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Железнички багер
Година 2015 Километража Сила
Полска, Somianka
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Багер на тркала
Година 2010 Километража Сила
Полска, Somianka
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Полска, Somianka
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Грејдер
Година 1999 Километража Сила
Полска, Somianka
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Багер-натоварувач
Година 2009 Километража Сила
Полска, Somianka
Контактирајте го продавачот
34.700 €
Камион кипер
Година 2008 Километража Сила
Полска, Somianka