Machineryline » Does transportkoeling BV

Does transportkoeling BV

За нас
Мапа
Контакти Does transportkoeling BV
Во продажба: 48 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Bram van der Does
Bram van der Does
Јазици: германски, англиски, француски, холандски
Пон - Пет 08:00 - 17:00
+31 113 38... Прикажи +31 113 384 063
+31 6 204... Прикажи +31 6 20411850
Адреса
Холандија, Зеланд, 4411 PA , RILLAND, DE POORT 8
Локално време на дилерот: 23:54 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Холандија, Зеланд, RILLAND, DE POORT 8
Огласи Does transportkoeling BV
Филтер

Резултати од пребарување: 48 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фрижидер контејнер од 40 стапки
Носивост 29280 кг Зафатнина 67 м³
Година 2010 Километража Сила
Холандија, RILLAND
мотор за разладен уред Carrier Supra 950, 1150, 1250 ruil
1
Контактирајте го продавачот
800 €
Мотор
Година Километража Сила
Холандија, RILLAND
резервоар за гориво diesel за разладен уред Carrier Mistral T850 Carrier Supra 848dB
1
Контактирајте го продавачот
125 €
Резервоар за гориво
Година Километража Сила
Холандија, RILLAND
сензор за цистерна
1
Контактирајте го продавачот
20 €
Сензор
Година Километража Сила
Холандија, RILLAND
Контактирајте го продавачот
6.650 € Без ДДВ
Разладен уред
Година 2014 Километража 4341 м/ч Сила
Холандија, RILLAND
флексибилно црево за ауспух flexibele uitlaat за разладен уред Carrier Vector 1800, 1850, 1950
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Флексибилно црево за ауспух
Година Километража Сила
Холандија, RILLAND
замаец 11-5775 за разладен уред THERMO KING SMX
1
Контактирајте го продавачот
75 €
Замаец
Година Километража Сила
Холандија, RILLAND
мотор за разладен уред Carrier Maxima
1
Контактирајте го продавачот
500 €
Мотор
Година Километража Сила
Холандија, RILLAND
вентилатор за ладење Carrier verdamperfan (79-01693-04/5R) за разладен уред Carrier vector 1800,1850,1550,1950
1
Контактирајте го продавачот
75 €
Вентилатор за ладење
Година Километража Сила
Холандија, RILLAND
друг резервен дел за електрика modulatie klep за разладен уред Carrier Vector
1
Контактирајте го продавачот
350 €
Друг резервен дел за електрика
Година Километража Сила
Холандија, RILLAND
пригушувач (300044700) за разладен уред Carrier Vector 1800
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Пригушувач
Година Километража Сила
Холандија, RILLAND
претворач на напон Current transformer за разладен уред Carrier Vector 1550, 1800, 1850, 1950
1
Контактирајте го продавачот
60 €
Претворач на напон
Година Километража Сила
Холандија, RILLAND
врата за разладен уред Carrier ultra
1
Контактирајте го продавачот
250 €
Врата
Година Километража Сила
Холандија, RILLAND
претворач на напон (300043404R) за разладен уред Carrier Vector 1800
1
Контактирајте го продавачот
410 €
Претворач на напон
Година Километража Сила
Холандија, RILLAND
сензор Nieuwe temperatuur meter in doos (44-7486) за разладен уред THERMO KING SB of SMX
1
Контактирајте го продавачот
25 €
Сензор
Година Километража Сила
Холандија, RILLAND