Machineryline » Dobrovoljno vatrogasno društvo Stružec

Dobrovoljno vatrogasno društvo Stružec

За нас
Мапа
Контакти Dobrovoljno vatrogasno društvo Stružec
Во продажба: 7 огласа
Телефонските броеви се проверени
Dobrovoljno vatrogasno društvo Stružec
Dobrovoljno vatrogasno društvo Stružec
Јазици: англиски, хрватски
+385 91 471... Прикажи +385 91 471 7110
+385 98 904... Прикажи +385 98 904 3242
Адреса
Хрватска, 44317, Stružec, Ul. Gornje Selo, 98
Локално време на дилерот: 00:13 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Хрватска, Stružec, Ul. Gornje Selo, 98
Огласи Dobrovoljno vatrogasno društvo Stružec
Филтер

Резултати од пребарување: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Година 1987 Километража 32 км Сила 261 kW
Хрватска, Stružec
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Година 1990 Километража 63460 км Сила 218 kW
Хрватска, Popovača
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Година 1986 Километража Сила 206 kW
Хрватска, Popovača
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Година 1994 Километража 43500 км Сила 198 kW
Хрватска, Popovača
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Година 2014-05-23 Километража 59300 км Сила 272 kW
Хрватска, Popovača
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Година 1997 Километража 20380 км Сила 190 kW
Хрватска, Popovača
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Хидраулична платформа за противпожарна интервенција
Година 03/2004 Километража 45180 км Сила
Хрватска, Popovača