Machineryline » DINOTRANS

DINOTRANS

За нас
Контакти DINOTRANS
Во продажба: 6 огласа
Телефонските броеви се проверени
KOLTON
KOLTON
Јазици: шведски, украински, руски, полски, норвешки, англиски, дански
Пон - Пет 08:00 - 20:00
+48 789 20... Прикажи +48 789 207 794
+48 602 66... Прикажи +48 602 664 422
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Огласи DINOTRANS
Филтер

Резултати од пребарување: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Машина за одржување мраз
Година 1995 Километража Сила
Полска, Jordanów
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Противпожарно возило
Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража 145000 км Сила
Полска, Jordanów
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Изотермална полуприколка
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража Сила
Полска, Jordanów
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1997 Километража 1 км Сила 309 kW
Полска, Jordanów
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 04/2010 Километража 585000 км Сила 560 кс
Полска, Jordanów
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 1300000 км Сила 440 кс
Полска, Jordanów