Machineryline » Mecalux-Logistic SRL

Mecalux-Logistic SRL

За нас
Мапа
Контакти Mecalux-Logistic SRL
Во продажба: 12 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Vladimir Sosev     
Vladimir Sosev     
Јазици: руски, романски
+373 609 3... Прикажи +373 609 33 341
Адреса
Молдавија, Rep. Moldova, or. Chisinau, str. Uzinelor, 78, of 201.
Локално време на дилерот: 00:42 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Молдавија, Rep. Moldova, or. Chisinau, str. Uzinelor, 78, of 201.
Огласи Mecalux-Logistic SRL
Филтер

Резултати од пребарување: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
виљушкар TOYOTA 8FG30 виљушкар TOYOTA 8FG30 виљушкар TOYOTA 8FG30
3
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2010 Километража 12200 м/ч Сила
Молдавија
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Виљушкар
Носивост 2500 кг
Година 2006 Километража 11408 м/ч Сила
Молдавија
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Виљушкар
Година 2014 Километража 6600 м/ч Сила
Молдавија
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 1800 кг
Година 2020 Километража Сила 76 kW
Молдавија
виљушкар TOYOTA 8FG15 виљушкар TOYOTA 8FG15 виљушкар TOYOTA 8FG15
3
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Виљушкар
Носивост 1500 кг
Година 2014 Километража 1620 м/ч Сила
Молдавија
виљушкар TOYOTA 7FBL15 виљушкар TOYOTA 7FBL15 виљушкар TOYOTA 7FBL15
3
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Виљушкар
Носивост 1500 кг
Година 2014 Километража 9600 м/ч Сила
Молдавија
електричен палетар TOYOTA BT -HBW13 електричен палетар TOYOTA BT -HBW13
2
Контактирајте го продавачот
1.100 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1300 кг
Година 2012 Километража Сила
Молдавија
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Виљушкар
Носивост 4500 кг
Година 2008 Километража 7335 м/ч Сила
Молдавија
нови виљушкар TOYOTA 8FDL25 нови виљушкар TOYOTA 8FDL25 нови виљушкар TOYOTA 8FDL25
3
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Виљушкар
Носивост 2500 кг
Година 2020 Километража 54 м/ч Сила
Молдавија
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Виљушкар
Носивост 2650 кг
Година 2003 Километража 5500 м/ч Сила
Молдавија
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Виљушкар
Носивост 2000 кг
Година 2003 Километража 4350 м/ч Сила
Молдавија
виљушкар TOYOTA 7FG15 виљушкар TOYOTA 7FG15
2
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Виљушкар
Носивост 1500 кг
Година 2002 Километража 9980 м/ч Сила
Молдавија