Machineryline » DeoTex

DeoTex

За нас
Мапа
Контакти DeoTex
Во продажба: 60 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Катерина Куруц
Катерина Куруц
Јазици: украински, руски
Пон - Пет 09:00 - 18:00
+380 67 690... Прикажи +380 67 690 6878
+380 96 013... Прикажи +380 96 013 6129
Адреса
Украина, Черновечка област, 58000, Чернівці, вул.Лубенська
Локално време на дилерот: 00:53 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Черновечка област, Чернівці, вул.Лубенська
Огласи DeoTex
Филтер

Резултати од пребарување: 60 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови машина за полнење на шевови XCMG XLY105T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Година 2021 Километража Сила 165 kW
Украина, Чернівці
автодигалка XCMG XCT100 автодигалка XCMG XCT100 автодигалка XCMG XCT100
3
Контактирајте го продавачот
677.000 US$ EUR ≈ 600.800 €
Автодигалка
Година 2019 Километража 34 м/ч Сила
Украина, Чернівці
нови грејдер XCMG GR1805 нови грејдер XCMG GR1805
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
149.500 US$ EUR ≈ 132.700 €
Автодигалка
Година 2017 Километража Сила
Украина, Чернівці
нови ригидни дампери XCMG NXG5470DTQ нови ригидни дампери XCMG NXG5470DTQ нови ригидни дампери XCMG NXG5470DTQ
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ригидни дампери
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³
Година 2021 Километража Сила 250 kW
Украина, Чернівці
нови мини натоварувач XCMG XC760K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1080 кг
Година 2021 Километража Сила 61.3 kW
Украина, Чернівці
нови вибрационен валјак за земја XCMG XS123 нови вибрационен валјак за земја XCMG XS123 нови вибрационен валјак за земја XCMG XS123
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 2
Година 2021 Километража Сила 126 кс
Украина, Чернівці
нови вибрационен валјак за земја XCMG XS183J Вже в Україні ! нови вибрационен валјак за земја XCMG XS183J Вже в Україні ! нови вибрационен валјак за земја XCMG XS183J Вже в Україні !
3
Контактирајте го продавачот
73.000 US$ EUR ≈ 64.790 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 118 kW
Украина, Чернівці
нови грејдер XCMG GR165 нови грејдер XCMG GR165 нови грејдер XCMG GR165
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Евро Euro 2
Година 2021 Километража Сила 180 кс
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
360.000 US$ EUR ≈ 319.500 €
Автодигалка
Носивост 100000 кг Евро Euro 5
Година 10/2019 Километража 1200 км Сила 311 kW
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
210.000 US$ EUR ≈ 186.400 €
Автодигалка
Носивост 50000 кг Евро Euro 5
Година 10/2019 Километража 1536 км Сила 274 kW
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
169.500 US$ EUR ≈ 150.400 €
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Чернівці
нови автодигалка XCMG QY40KC нови автодигалка XCMG QY40KC нови автодигалка XCMG QY40KC
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 251 kW
Украина, Чернівці
нови автодигалка XCMG QY50KD
1
Контактирајте го продавачот
275.000 US$ EUR ≈ 244.100 €
Автодигалка
Носивост 50000 кг Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 276 kW
Украина, Чернівці
нови автодигалка XCMG QY30K5C нови автодигалка XCMG QY30K5C
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 206 kW
Украина, Чернівці