Machineryline » C Y Q CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LIMITED

C Y Q CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LIMITED

За нас
Мапа
Контакти C Y Q CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LIMITED
Во продажба: 262 огласа
Телефонските броеви се проверени
Jacky Yin
Jacky Yin
Јазици: англиски
+86 136 116... Прикажи +86 136 1169 0677
Адреса
Кина, Minhang , Shanghai, NO.2169 Fanghe Road
Локално време на дилерот: 07:07 (CST)
Кина
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Кина, Shanghai, NO.2169 Fanghe Road
Огласи C Y Q CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LIMITED
Филтер

Резултати од пребарување: 262 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.500 US$ EUR ≈ 18.190 €
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг Суспензија хидраулично
Година 07/2006 Километража 6630 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 15.800 €
Багер гасеничар
Година 10/2008 Километража Сила 133 кс
Кина
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 29.290 €
Багер гасеничар
Година 08/2018 Километража 3136 м/ч Сила 140 кс
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 02/2012 Километража 1990 м/ч Сила 236 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 18.640 €
Багер гасеничар
Година 06/2000 Километража 8000 м/ч Сила 134 кс
Кина
Контактирајте го продавачот
17.999 US$ EUR ≈ 15.970 €
Багер гасеничар
Година 05/2014 Километража 5897 м/ч Сила 66 kW
Кина
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 29.290 €
Багер гасеничар
Година 05/2016 Километража 3823 м/ч Сила 188 кс
Кина
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 14.640 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 10/2017 Километража 3400 м/ч Сила 180 кс
Кина
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 19.970 €
Багер гасеничар
Година 04/2018 Километража 1110 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
27.999 US$ EUR ≈ 24.850 €
Грејдер
Година 04/2016 Километража 2063 м/ч Сила 150 кс
Кина
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.090 €
Мини багер
Евро Euro 4
Година 04/2016 Километража 3517 м/ч Сила 54 кс
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина