Machineryline » COSLOVICH COMPANY SRL

COSLOVICH COMPANY SRL

За нас
Мапа
Контакти COSLOVICH COMPANY SRL
Во продажба: 10 огласа
Телефонските броеви се проверени
Sonia
Sonia
Јазици: италијански
+39 338 438... Прикажи +39 338 438 5737
Адреса
Италија, Фриули-Венеција Џулија, 34073, Fossalon di Grado, Viale della Vittoria, 3
Локално време на дилерот: 23:39 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Италија, Фриули-Венеција Џулија, Fossalon di Grado, Viale della Vittoria, 3
Огласи COSLOVICH COMPANY SRL
Филтер

Резултати од пребарување: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Чеканска дробилка
Година Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Постројка за дробење
Година Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2000 Километража 500000 км Сила
Италија