Machineryline » Cleanland
4.8
20 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценка
20

Cleanland

Контакти
Во продажба: 1 оглас
1 година на Machineryline
10 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Адреса
Индија, SR.No.141, Pij road, B/H. Sharpin, Village-: Tundel, Nadiad-387230, Dist-: Kheda, Gujarat
Локално време на дилерот: 12:28 (IST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Cleanland
Филтер

1 оглас: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.715.000 €
Возило за чистење улици
Суспензија хидраулично
Година 04/2013 Километража 10 км Сила
Индија