Machineryline » CLAAS Weser Ems GmbH

CLAAS Weser Ems GmbH

За нас
Галерија
Мапа
Контакти CLAAS Weser Ems GmbH
Во продажба: 62 огласа
Телефонските броеви се проверени
Frank Stallo
Frank Stallo
Јазици: германски, англиски
+49 4475 91... Прикажи +49 4475 9187219
+49 171 83... Прикажи +49 171 8347601
+49 4475 9... Прикажи +49 4475 918720
Vertrieb & Export
Vertrieb & Export
Јазици: германски, англиски
+49 171 83... Прикажи +49 171 8347601
+49 4488 76... Прикажи +49 4488 7649411
+49 4488 76... Прикажи +49 4488 7649419
Vertrieb & Export
Vertrieb & Export
Јазици: германски, англиски
+49 171 83... Прикажи +49 171 8347601
+49 4432 91... Прикажи +49 4432 9120114
+49 4432 91... Прикажи +49 4432 9120119
Прикажи се
Адреса
Германија, 49696, Molbergen, Ermker Weg 15
Локално време на дилерот: 00:34 (CET)
Германија, D-26655 , Westerstede, Gerhard-Wilhelm-Vogts-Straße 1
Германија, D-27801, Neerstedt, Heidkamper Weg 14
Германија, D-49577, Ankum, Hermann-Kemper-Straße 25
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Германија, Westerstede, Gerhard-Wilhelm-Vogts-Straße 1
Огласи CLAAS Weser Ems GmbH
Филтер

Резултати од пребарување: 62 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.100,84 €
Четка за метење
Година Километража Сила
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
3.781,51 €
Оска
Година 2015-08-08 Километража 1700 м/ч Сила
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
41.176,47 €
Тркала трактор
Година 2012-08-08 Километража 9181 м/ч Сила 188 кс
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
83.613,45 €
Тркала трактор
Година 2012-08-08 Километража 6895 м/ч Сила 144 кс
Германија, 49577 Ankum
Контактирајте го продавачот
2.521,01 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
2.436,97 €
Цистерна силос
Година 2019-08-08 Километража Сила
Германија, 49577 Ankum
Контактирајте го продавачот
66.386,55 €
Комбајн за компир
Година 2014-08-08 Километража Сила
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
2.100,84 €
Приколка кипер
Носивост 6 кг
Година Километража Сила
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
41.176,47 €
Течно ѓубриво засилувач
Носивост 23 кг Зафатнина 16600 м³
Година 2011-08-08 Километража Сила
Германија, 27801 Neerstedt
Контактирајте го продавачот
3.361,34 €
Култиватор
Година 2021-08-08 Километража Сила
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
10.924,37 €
Пневматска сеалка
Зафатнина 400 м³
Година 2020-08-08 Километража Сила
Германија, 26655 Westerstede
Контактирајте го продавачот
24.369,75 €
Адаптер за пченка
Година 2016-08-08 Километража Сила
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
31.932,77 €
Адаптер за жито
Година 2012-08-08 Километража Сила
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
125.210,09 €
Самоодна прскалка
Зафатнина 4500 м³
Година 2015-08-08 Километража 7694 м/ч Сила 218 кс
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
28.571,43 €
Косачка
Година 2014-08-08 Километража Сила
Германија, 26655 Westerstede