Machineryline » Cib Commerce d.o.o. Buzet

Cib Commerce d.o.o. Buzet

За нас
Мапа
Контакти Cib Commerce d.o.o. Buzet
Во продажба: 8 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Rok Flego
Rok Flego
Јазици: хрватски, англиски
Пон - Пет 08:00 - 17:00
Саб 08:00 - 13:00
+385 91 269... Прикажи +385 91 269 2187
Адреса
Хрватска, 52420, Buzet, Sveti Ivan 1
Локално време на дилерот: 01:24 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Хрватска, Buzet, Sveti Ivan 1
Огласи Cib Commerce d.o.o. Buzet
Филтер

Резултати од пребарување: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.300 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 04/2019 Километража 5 км Сила 73 kW
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 01/2019 Километража 13 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Година Километража Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Година 01/2019 Километража 12 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 10/2019 Километража 15 км Сила 121 kW
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 09/2019 Километража 11 км Сила 180 кс
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
22.680 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Година 04/2019 Километража 260 км Сила
Хрватска, Buzet
Контактирајте го продавачот
72.345 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Евро Euro 6
Година 12/2020 Километража 11 км Сила 130 kW
Хрватска, Buzet