Machineryline » BDU MAXI CONSTRUCT S.R.L.

BDU MAXI CONSTRUCT S.R.L.

За нас
Контакти BDU MAXI CONSTRUCT S.R.L.
Во продажба: 3 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Јазици: романски, англиски
+40 757 22... Прикажи +40 757 222 227
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Огласи BDU MAXI CONSTRUCT S.R.L.
Филтер

Резултати од пребарување: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
520.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2003 Километража 2000 м/ч Сила
Романија, Adunații-Copăceni
Контактирајте го продавачот
1.213 € / ден
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража Сила
Романија, Târgu Frumos
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Седан
Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 98300 км Сила 195 kW
Романија, București