Machineryline » BULDO VITAL TRANS SRL

BULDO VITAL TRANS SRL

За нас
Мапа
Контакти BULDO VITAL TRANS SRL
Во продажба: 4 огласа
Телефонските броеви се проверени
Gabriel Pop
Gabriel Pop
Јазици: романски
+40 753 63... Прикажи +40 753 638 667
Адреса
Романија, SAT. LAZURI, LAZURI Nr. 429
Локално време на дилерот: 01:29 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Романија, SAT. LAZURI, LAZURI Nr. 429
Огласи BULDO VITAL TRANS SRL
Филтер

Резултати од пребарување: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Булдожер
Година 1991 Километража Сила 306 кс
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 19000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1140000 км Сила 332 kW
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
15.650 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 435000 км Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
61.345 € Без ДДВ
Кабриолет
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 71300 км Сила 386 kW
Романија, Satu Mare