Machineryline » Budotrader Sp. z o.o.

Budotrader Sp. z o.o.

За нас
Мапа
Контакти Budotrader Sp. z o.o.
Во продажба: 5 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Јазици: германски, полски, англиски
Пон - Пет 08:00 - 16:00
Саб 08:00 - 14:00
+48 501 76... Прикажи +48 501 769 777
Адреса
Полска, Великополско војводство, 62-060, Stęszew, Witobel, ul. Wrocławska 85
Локално време на дилерот: 12:40 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Великополско војводство, Stęszew, Witobel, ul. Wrocławska 85
Огласи Budotrader Sp. z o.o.
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.250 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2017 Километража 310 м/ч Сила 21 кс
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 1040 м/ч Сила 13 кс
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
18.550 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2018 Километража 298 м/ч Сила 31 кс
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2015 Километража Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 610 м/ч Сила 13 кс
Полска, Stęszew