Machineryline » BETa Services
5.0
20 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
20

BETa Services

Контакти
Во продажба: 24 огласа
13 години на Machineryline
BETa Services
BETa Services
+31 6 417... Прикажи +31 6 41771538
+31 6 198... Прикажи +31 6 19888340
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 7061XT, Terborg, Ijsselweg 35
Локално време на дилерот: 22:51 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BETa Services
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

24 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Носивост 1756 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2016 Километража 850 м/ч Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Носивост 32360 кг Зафатнина 22500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/1999 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Камион со рамна платформа < 3.5т
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2007 Километража 17091 км Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Носивост 32600 кг Зафатнина 22500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/1999 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 12013 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2017 Километража 674579 км Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
19.250 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2014 Километража 593000 км Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 27420 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2000 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион влекач
Носивост 11500 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2007 Километража 383495 км Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Подвижен под
Носивост 30000 кг Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2018 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Носивост 37400 кг Зафатнина 40000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2007 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Изотермална полуприколка
Носивост 17730 кг Зафатнина 65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2003 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Изотермална полуприколка
Носивост 32200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2007 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
18.750 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 12020 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2016 Километража 645830 км Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Носивост 31530 кг Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2009 Километража Сила
Холандија, Terborg
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Цистерна за транспорт на храна
Носивост 30750 кг Зафатнина 36000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2011 Километража Сила
Холандија, Terborg