Machineryline » Bizon Machinery

Bizon Machinery

За нас
Мапа
Контакти Bizon Machinery
Во продажба: 50 огласа
Телефонските броеви се проверени
Јазици: руски, казашки
+7 777 020... Прикажи +7 777 020 7775
+7 777 020... Прикажи +7 777 020 7779
+7 747 816... Прикажи +7 747 816 9131
Адреса
Казахстан, Алматы, проспект Рыскулова, 65
Локално време на дилерот: 04:45 (+06)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Казахстан, Алматы, проспект Рыскулова, 65
Огласи Bizon Machinery
Филтер

Резултати од пребарување: 50 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови грејдер XCMG GR215 нови грејдер XCMG GR215 нови грејдер XCMG GR215
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2021 Километража Сила 61 кс
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2021 Километража Сила 190 кс
Казахстан, Алматы
нови фабрика за бетон Truemax  CBP 180S (HZS180) нови фабрика за бетон Truemax  CBP 180S (HZS180)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Алматы
нови кула кран Truemax TC7528-16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 16000 кг
Година 2021 Километража Сила 105 kW
Казахстан, Алматы
нови кула кран Truemax TC5013-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2021 Километража Сила 35.5 kW
Казахстан, Алматы
нови валјак за асфалт LIUGONG CLG 6208 E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража Сила 81 kW
Казахстан, Алматы
нови валјак за асфалт LIUGONG 6213E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража Сила 160 кс
Казахстан, Алматы
нови вибрационен валјак за земја LIUGONG CLG 6126 E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража Сила 190 кс
Казахстан, Алматы
нови валјак со гуми XCMG XP 203 нови валјак со гуми XCMG XP 203 нови валјак со гуми XCMG XP 203
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2021 Километража Сила 92 kW
Казахстан, Алматы
нови вибрационен валјак за земја LIUGONG CLG6120E нови вибрационен валјак за земја LIUGONG CLG6120E нови вибрационен валјак за земја LIUGONG CLG6120E
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража Сила 132 kW
Казахстан, Алматы
нови вибрационен валјак за земја XCMG XS163J
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража Сила 115 kW
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2021 Километража Сила 122 кс
Казахстан, Алматы
нови багер на тркала HYUNDAI R150wvs
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Алматы