Machineryline » БИГЦЕНТР

БИГЦЕНТР

За нас
Галерија
Мапа
Контакти БИГЦЕНТР
Во продажба: 30 огласа
Телефонските броеви се проверени
Менеджер
Менеджер
Јазици: руски
+7 800 200-... Прикажи +7 800 200-09-40
+7 924 444-... Прикажи +7 924 444-16-19
Адреса
Русија, Сибирски федерален округ, Новосибирск, ул. Троллейная, 83/2, 1 этаж
Локално време на дилерот: 03:13 (MSK)
Русија, Централен федерален округ, 109012, Москва, ул. Большая Черемушкинская 34
Русија, Далекуисточен федерален округ, 675014, Благовещенск, Кольцевая ул., 61/4, 1 этаж
Русија, Краснодар, ул. Новороссийская, 57, 1 этаж
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Русија, Сибирски федерален округ, Новосибирск, ул. Троллейная, 83/2, 1 этаж
Огласи БИГЦЕНТР
Филтер

Резултати од пребарување: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.650 € RUB 2.010.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 2800 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
20.620 € RUB 1.830.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 2500 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Новосибирск
Контактирајте го продавачот
44.510 € RUB 3.950.000 RUB
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
23.550 € RUB 2.090.000 RUB
Мини натоварувач
Носивост 1200 кг
Година 02/2021 Километража 1 м/ч Сила 38.8 кс
Русија, Новосибирск
Контактирајте го продавачот
27.100 € RUB 2.404.000 RUB
Телескопски натоварувач
Носивост 2800 кг
Година 02/2021 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
15.660 € RUB 1.390.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 1800 кг
Година 02/2021 Километража Сила
Русија, Новосибирск
Контактирајте го продавачот
23.550 € RUB 2.090.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 2800 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Новосибирск
Контактирајте го продавачот
14.540 € RUB 1.290.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 1600 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
15.210 € RUB 1.350.000 RUB
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража Сила
Русија, Краснодар
Контактирајте го продавачот
14.540 € RUB 1.290.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 1000 кг
Година 02/2021 Километража Сила
Русија, Новосибирск
Контактирајте го продавачот
18.030 € RUB 1.600.000 RUB
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
15.780 € RUB 1.400.000 RUB
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Новосибирск
Контактирајте го продавачот
1.050.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
21.970 € RUB 1.950.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 2500 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
14.650 € RUB 1.300.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 1200 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва