Machineryline » BENELUX ASSISTANCE

BENELUX ASSISTANCE

За нас
Мапа
Контакти BENELUX ASSISTANCE
Во продажба: 15 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Mohamed Oucheikh
Mohamed Oucheikh
Јазици: француски, арапски
Пон - Пет 10:00 - 18:00
+32 470 91 ... Прикажи +32 470 91 91 91
Адреса
Белгија, 1070, Bruxelles, 289 Rue de Birmingham
Локално време на дилерот: 00:41 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Белгија, Bruxelles, 289 Rue de Birmingham
Огласи BENELUX ASSISTANCE
Филтер

Резултати од пребарување: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 5000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 30 м³
Година 03/1998 Километража 300000 км Сила 150 кс
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2005 Километража 520000 км Сила 260 кс
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Носивост 25000 кг Зафатнина 75 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2016 Километража 200000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2007 Километража 190000 км Сила 240 кс
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
10.999 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 20000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 80 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 545000 км Сила 340 кс
Белгија, Leeuw-Saint-Pierre
Контактирајте го продавачот
7.999 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/1987 Километража 626423 км Сила 280 кс
Белгија, Leeuw-Saint-Pierre
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 34000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2007 Километража 881460 км Сила 380 кс
Белгија, Bruxelles
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 6500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 04/1986 Километража 279400 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
11.499 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2006 Километража 850000 км Сила 350 кс
Белгија, Leeuw-Saint-Pierre
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 37200 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2005 Километража 850000 км Сила 430 кс
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 43.51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2007 Километража 445633 км Сила 190 кс
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
4.990 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 8450 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1981 Километража 250000 км Сила
Белгија, Leeuw-Saint-Pierre
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Мотор
Евро Euro 3
Година Километража 650000 км Сила 430 кс
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Хидраулична рампа
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
700 € Без ДДВ
Резервоар за гориво
Година 01/2006 Километража Сила
Белгија, Bruxelles