Machineryline » ТОО "РОСБЕЛКАР"

ТОО "РОСБЕЛКАР"

За нас
Мапа
Контакти ТОО "РОСБЕЛКАР"
Во продажба: 253 огласа
Телефонските броеви се проверени
Јазици: руски, казашки
Пон - Пет 10:00 - 18:00
Саб 10:00 - 16:00
+7 705 706... Прикажи +7 705 706 8581
+7 702 422... Прикажи +7 702 422 5400
+7 705 490... Прикажи +7 705 490 1160
+7 701 249... Прикажи +7 701 249 7421
Адреса
Казахстан, Карагандинская область Караганда, Пригородная 3/2
Локално време на дилерот: 05:13 (+06)
Казахстан, Туркестанская обл. , Шымкент, Темирлановское шоссе 159А
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Казахстан, Карагандинская область Караганда, Пригородная 3/2