Machineryline » BEDROCK CONSTRUCTION EQUIPMENT RENTAL

BEDROCK CONSTRUCTION EQUIPMENT RENTAL

За нас
Мапа
Контакти BEDROCK CONSTRUCTION EQUIPMENT RENTAL
Во продажба: 5 огласа
Телефонските броеви се проверени
AHAMED JUNAID
AHAMED JUNAID
Јазици: арапски
+971 54 565... Прикажи +971 54 565 6090
+971 50 462... Прикажи +971 50 462 4397
Адреса
Обединети Арапски Емирати, 23301, Dubai, Plot no.S10602, South Zone, Jebel Ali Free Zone
Локално време на дилерот: 02:30 (+04)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Plot no.S10602, South Zone, Jebel Ali Free Zone
Огласи BEDROCK CONSTRUCTION EQUIPMENT RENTAL
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2007 Километража 25000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража 31000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
375.000 US$ EUR ≈ 332.800 €
Кран гасеничар
Година 2006 Километража 38315 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 106.500 €
Кран гасеничар
Година 1997 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2007 Километража 29000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai