Machineryline » BAUMASCHINEN WEST S.R.L.

BAUMASCHINEN WEST S.R.L.

За нас
Мапа
Контакти BAUMASCHINEN WEST S.R.L.
Во продажба: 8 огласа
Телефонските броеви се проверени
Buzea Adrian
Buzea Adrian
Јазици: романски, англиски
+40 757 02... Прикажи +40 757 022 150
Адреса
Романија, Cluj-Napoca, Aleea Gurghiu, 2, 400000
Локално време на дилерот: 02:11 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Романија, Cluj-Napoca, Aleea Gurghiu, 2, 400000
Огласи BAUMASCHINEN WEST S.R.L.
Филтер

Резултати од пребарување: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Ударна дробилка
Година 1998 Километража Сила 140 kW
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
97.000 €
Челустна дробилка
Година 2008 Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Челустна дробилка
Година 2021 Километража Сила 140 кс
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
106.500 € Без ДДВ
Челустна дробилка
Година 2009 Километража 10100 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Челустна дробилка
Година 1994 Километража Сила
Романија, Pitești
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Челустна дробилка
Година 2018 Километража Сила 75 кс
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
103.000 € Без ДДВ
Вибрирачки фидер
Зафатнина 10.5 м³
Година 2005 Километража 7500 м/ч Сила 95 кс
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
143.500 € Без ДДВ
Челустна дробилка
Година 2009 Километража 7200 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca