Machineryline » AYGÜRLER OTOMOTİV

AYGÜRLER OTOMOTİV

За нас
Мапа
Контакти AYGÜRLER OTOMOTİV
Во продажба: 3 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Hüseyin Ayfer
Hüseyin Ayfer
Јазици: турски, англиски
+90 532 433... Прикажи +90 532 433 97 21
Yakup Ayfer
Yakup Ayfer
Јазици: турски, англиски
+90 554 960... Прикажи +90 554 960 43 84
Ofis
Ofis
+90 312 256... Прикажи +90 312 256 58 52
Адреса
Турција
Локално време на дилерот: 02:34 (+03)
Турција, ANKARA, BATI SITESI MAH GALERICILER SITESİ 667/5 BATIKENT YENIMAHALLE
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, ANKARA, BATI SITESI MAH GALERICILER SITESİ 667/5 BATIKENT YENIMAHALLE
Огласи AYGÜRLER OTOMOTİV
Филтер

Резултати од пребарување: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.860 € TRY 960.000 TRY
Камион-мешалка
Година 04/2017 Километража 120000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
53.040 € TRY 810.000 TRY
Камион-мешалка
Година 06/2011 Километража 380000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
60.240 € TRY 920.000 TRY
Камион кипер < 3.5т
Година Километража Сила
Турција