Machineryline » Spectehnika by

Spectehnika by

За нас
Мапа
Контакти Spectehnika by
Во продажба: 79 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Артём
Артём
Јазици: руски, полски
+375 29 259... Прикажи +375 29 259-92-95
+7 967 555-... Прикажи +7 967 555-38-56
Адреса
Белорусија, Гродно
Локално време на дилерот: 02:46 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Белорусија, Гродно
Огласи Spectehnika by
Филтер

Резултати од пребарување: 79 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ралник MTZ  921.3 ралник MTZ  921.3
2
Контактирајте го продавачот
305,90 € BYN 900 BYN
Ралник
Година 2008 Километража Сила
Белорусија, Молодечно, Минская Обл
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.550 €
Контејнер од 40 стапки
Година Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
12.010 € BYN 35.350 BYN
Ножична платформа
Година 2008 Километража Сила
Белорусија, Минск
натоварувач со тркала O&K   L35 натоварувач со тркала O&K   L35
2
Контактирајте го продавачот
26.610 € BYN 78.300 BYN
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража Сила
Белорусија, Брест, Брестская Обл
Контактирајте го продавачот
10.880 € BYN 32.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
13.030 € BYN 38.340 BYN
Растурач на арско ѓубре
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Бобруйск, Могилевская Обл
растурач на арско ѓубре PTO-18 растурач на арско ѓубре PTO-18 растурач на арско ѓубре PTO-18
3
Контактирајте го продавачот
25.770 € BYN 75.840 BYN
Растурач на арско ѓубре
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Бобруйск, Могилевская Обл
тракторска приколка ПС-30 тракторска приколка ПС-30 тракторска приколка ПС-30
3
Контактирајте го продавачот
15.310 € BYN 45.060 BYN
Тракторска приколка
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Бобруйск, Могилевская Обл
Контактирајте го продавачот
34.440 € BYN 101.300 BYN
Растурач на арско ѓубре
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Бобруйск, Могилевская Обл
Контактирајте го продавачот
20.790 € BYN 61.160 BYN
Тракторска приколка
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Бобруйск, Могилевская Обл
течно ѓубриво засилувач  РЖТ-20 течно ѓубриво засилувач  РЖТ-20 течно ѓубриво засилувач  РЖТ-20
3
Контактирајте го продавачот
26.510 € BYN 78.000 BYN
Течно ѓубриво засилувач
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Бобруйск, Могилевская Обл
Контактирајте го продавачот
8.993 € BYN 26.460 BYN
Течно ѓубриво засилувач
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Бобруйск, Могилевская Обл
Контактирајте го продавачот
13.010 € BYN 38.280 BYN
Течно ѓубриво засилувач
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Бобруйск, Могилевская Обл
течно ѓубриво засилувач РЖТ-20 трёхосная
1
Контактирајте го продавачот
29.420 € BYN 86.580 BYN
Течно ѓубриво засилувач
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Бобруйск, Могилевская Обл
течно ѓубриво засилувач РЖТ-8
1
Контактирајте го продавачот
9.645 € BYN 28.380 BYN
Течно ѓубриво засилувач
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Бобруйск, Могилевская Обл