Machineryline » AUTO SZYMOSZ

AUTO SZYMOSZ

За нас
Мапа
Контакти AUTO SZYMOSZ
Во продажба: 10 огласа
Телефонските броеви се проверени
Grzegorz
Grzegorz
Јазици: полски
+48 501 08... Прикажи +48 501 082 084
Адреса
Полска, Поморско војводство, 84-230, Rumia, ul. Kochanowskiego 15
Локално време на дилерот: 01:05 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Полска, Поморско војводство, Rumia, ul. Kochanowskiego 15
Огласи AUTO SZYMOSZ
Филтер

Резултати од пребарување: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.580 € PLN 85.000 PLN
Друга опрема за обработка на храна
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Комбе фургон
Година 1984 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбе фургон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбе фургон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 5 км Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мал фургон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Патничко комбе
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбе фургон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион продавница < 3.5т
Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбе фургон
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rumia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарно-патничко комбе
Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rumia