Machineryline » ARBAT MJM OÜ

ARBAT MJM OÜ

За нас
Мапа
Контакти ARBAT MJM OÜ
Во продажба: 25 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Juri Mihhailov
Juri Mihhailov
Јазици: руски, естонски, англиски
+372 553... Прикажи +372 553 3459
+372 550... Прикажи +372 550 0040
Адреса
Естонија, Ида-Виру, 40232, Sillamae, Viru pst 22/1-33
Локално време на дилерот: 13:24 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Естонија, Ида-Виру, Sillamae, Viru pst 22/1-33
Огласи ARBAT MJM OÜ
Филтер

Резултати од пребарување: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови хидрауличен цилиндар MAZ 52ШТУКИ за автодигалка MAZ KC-3577
1
Контактирајте го продавачот
149 € Без ДДВ
Хидрауличен цилиндар
Година 2010 Километража Сила
Естонија, Sillamae
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Комбинирано возило за чистење канализација
Евро Euro 2 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/1994 Километража 250000 км Сила 450 кс
Естонија, Sillamae
Контактирајте го продавачот
600 € Без ДДВ
Агрегат за заварување
Година Километража Сила
Естонија, Sillamae
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грајфер
Година Километража Сила
Естонија, Sillamae
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Универзален комунален камион
Суспензија пружина/пружина
Година 12/1997 Километража Сила
Естонија, Sillamae
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Корпа за багер
Година Километража Сила
Естонија, Sillamae
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Корпа за натоварувач
Година Километража Сила
Естонија, Sillamae
AdBlue резервоар за камион MERCEDES-BENZ ATEGO 1218 AdBlue резервоар за камион MERCEDES-BENZ ATEGO 1218
2
Контактирајте го продавачот
350 € Без ДДВ
AdBlue резервоар
Година 12/2013 Километража Сила
Естонија, Sillamae
шасија за камион MERCEDES-BENZ Atego 1218 шасија за камион MERCEDES-BENZ Atego 1218
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Шасија
Година 12/2013 Километража Сила
Естонија, Sillamae
катализатор за камион MERCEDES-BENZ atego 1218 inox катализатор за камион MERCEDES-BENZ atego 1218 inox
2
Контактирајте го продавачот
870 € Без ДДВ
Катализатор
Година 12/2013 Километража Сила
Естонија, Sillamae
Контактирајте го продавачот
2.150 € Без ДДВ
Мотор
Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 25000 км Сила 177 кс
Естонија, Sillamae
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Менувач
Година 2013 Километража Сила
Естонија, Sillamae
пригушувач MERCEDES-BENZ ATEGO 1218 (Inox) за камион MERCEDES-BENZ atego 1218 пригушувач MERCEDES-BENZ ATEGO 1218 (Inox) за камион MERCEDES-BENZ atego 1218
2
Контактирајте го продавачот
870 € Без ДДВ
Пригушувач
Година 12/2013 Километража Сила
Естонија, Sillamae
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Менувач
Година 1999 Километража Сила
Естонија, Sillamae
кабина за камион MERCEDES-BENZ atego 1218 кабина за камион MERCEDES-BENZ atego 1218
2
Контактирајте го продавачот
1.550 € Без ДДВ
Кабина
Година 12/2013 Километража Сила
Естонија, Sillamae