Machineryline » Alfamix Asfalt Makinaları

Alfamix Asfalt Makinaları

За нас
Галерија
Мапа
Контакти Alfamix Asfalt Makinaları
Во продажба: 15 огласа
Телефонските броеви се проверени
Memduh Demirel
Memduh Demirel
Јазици: турски, англиски
+90 555 080... Прикажи +90 555 080 25 32
+90 312 394... Прикажи +90 312 394 54 50
Mehmet Ali Eroğlu
Mehmet Ali Eroğlu
Јазици: турски
+90 555 081... Прикажи +90 555 081 25 32
Адреса
Турција, Ankara, Yuvaköy mahallesi genç kardeşler sitesi no:26 yenimahalle
Локално време на дилерот: 01:51 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, Ankara, Yuvaköy mahallesi genç kardeşler sitesi no:26 yenimahalle
Огласи Alfamix Asfalt Makinaları
Филтер

Резултати од пребарување: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови асфалтна база Alfamix BİTÜM TANKI нови асфалтна база Alfamix BİTÜM TANKI
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
нови асфалтна база Alfamix VARİL ERİTME FIRINI
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
нови асфалтна база Alfamix YILDIZ KLAPE-HAVA KİLİDİ нови асфалтна база Alfamix YILDIZ KLAPE-HAVA KİLİDİ нови асфалтна база Alfamix YILDIZ KLAPE-HAVA KİLİDİ
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 06/2021 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 01/2018 Километража Сила
Турција, Ankara
нови асфалтна база Alfamix KIZGIN YAĞ ÜNİTESİ нови асфалтна база Alfamix KIZGIN YAĞ ÜNİTESİ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Зафатнина 2.5 м³
Година Километража 1000 м/ч Сила
Турција, Ankara
нови асфалтна база Alfamix YENİ POLİMER MODİFİYE BİTÜM PLENTİ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 06/2021 Километража Сила
Турција, Ankara
нови асфалтна база Alfamix ENDÜSTRİYEL FAN нови асфалтна база Alfamix ENDÜSTRİYEL FAN
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
нови асфалтна база Alfamix POLİMER MODİFİYE DEĞİRMENİ нови асфалтна база Alfamix POLİMER MODİFİYE DEĞİRMENİ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
нови асфалтна база Alfamix BITUMEN BOMP нови асфалтна база Alfamix BITUMEN BOMP нови асфалтна база Alfamix BITUMEN BOMP
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 10/2020 Километража Сила
Турција, Ankara