Machineryline » Aleanda

Aleanda

За нас
Галерија
Мапа
Контакти Aleanda
Во продажба: 10 огласа
Телефонските броеви се проверени
Јазици: руски, украински, англиски
+380 67 690... Прикажи +380 67 690 6870
Адреса
Украина, Черновечка област, с. Остриця, вул. Садова, 21
Локално време на дилерот: 02:16 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Черновечка област, с. Остриця, вул. Садова, 21
Огласи Aleanda
Филтер

Резултати од пребарување: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови управувачка единица JCB 333/D6443 за багер JCB JS240, JS260 Tier 4 нови управувачка единица JCB 333/D6443 за багер JCB JS240, JS260 Tier 4 нови управувачка единица JCB 333/D6443 за багер JCB JS240, JS260 Tier 4
3
Контактирајте го продавачот
5.775 €
Управувачка единица
Година Километража Сила
Украина, с. Остриця
Контактирајте го продавачот
300 €
Управувачка единица
Година 2020 Километража Сила
Украина, с. Остриця
Контактирајте го продавачот
300 € Со вклучен ДДВ
Разводник за палење
Година Километража Сила
Украина, с. Остриця
Контактирајте го продавачот
33 € Со вклучен ДДВ
Филтер за воздух
Година Километража Сила
Украина, с. Остриця
Контактирајте го продавачот
20 € Со вклучен ДДВ
Филтер за гориво
Година Километража Сила
Украина, с. Остриця
Контактирајте го продавачот
550 €
Сврзувачки елементи
Година Километража Сила
Украина, с. Остриця
Контактирајте го продавачот
41,73 € UAH 1.350 UAH
Друг резервен дел на кабината
Година Километража Сила
Украина, с. Остриця
Контактирајте го продавачот
24,73 € UAH 800 UAH
Страничен ретровизор
Година Километража Сила
Украина, с. Остриця
Контактирајте го продавачот
350 € Со вклучен ДДВ
Резервни делови
Година Километража Сила
Украина, с. Остриця
Контактирајте го продавачот
10,82 € UAH 350 UAH
Друг резервен дел на кабината
Година Километража Сила
Украина, с. Остриця