Machineryline » ТОВ "АЛЕАНДА"

ТОВ "АЛЕАНДА"

За нас
Мапа
Контакти ТОВ "АЛЕАНДА"
Во продажба: 60 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Јазици: руски
+380 67 690... Прикажи +380 67 690 6867
Адреса
Украина, Черновечка област
Локално време на дилерот: 02:14 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Черновечка област
Огласи ТОВ "АЛЕАНДА"
Филтер

Резултати од пребарување: 60 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за набивање столбови TURCHI машина за набивање столбови TURCHI машина за набивање столбови TURCHI
3
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина
нови автодигалка XCMG QY25
1
Контактирајте го продавачот
155.000 US$ EUR ≈ 137.600 €
Автодигалка
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
72.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7780 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
595.000 € Без ДДВ
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража Сила
Украина
нови машина за дупчење TURCHI 260 S нови машина за дупчење TURCHI 260 S нови машина за дупчење TURCHI 260 S
3
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
56.700 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 4300 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 5836 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
137.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 4400 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 3404 м/ч Сила
Украина