Machineryline » ТОВ "Aлеанда"

ТОВ "Aлеанда"

За нас
Мапа
Контакти ТОВ "Aлеанда"
Во продажба: 28 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Сергій
Сергій
Јазици: украински, руски
+380 67 690... Прикажи +380 67 690 6877
Адреса
Украина, Черновечка област, 58000, Чернівці, Центральна площа, 5
Локално време на дилерот: 13:03 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Черновечка област, Чернівці, Центральна площа, 5
Огласи ТОВ "Aлеанда"
Филтер

Резултати од пребарување: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
54.300 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6680 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 6700 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража 9300 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 11300 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража 6080 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 1845 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
54.150 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
70.850 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2010 Километража 8520 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
48.800 €
Грејдер
Година 2013 Километража 3774 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2017 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
128.000 €
Булдожер
Година 2011 Километража 11200 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража 9600 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 2015 Километража 2300 м/ч Сила
Украина, Чернівці