Machineryline » AKSOY OTOMOTİV A.Ş TRUCK

AKSOY OTOMOTİV A.Ş TRUCK

За нас
Мапа
Контакти AKSOY OTOMOTİV A.Ş TRUCK
Во продажба: 25 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
SEYİT ALİ AKSOY
SEYİT ALİ AKSOY
Јазици: турски, англиски
Пон - Нед 08:00 - 20:00
+90 532 664... Прикажи +90 532 664 08 16
NECMETTİN AKSOY
NECMETTİN AKSOY
Јазици: турски, англиски
+90 542 245... Прикажи +90 542 245 96 12
YÜCEL AKSOY
YÜCEL AKSOY
Јазици: турски, англиски
+90 543 343... Прикажи +90 543 343 88 88
Прикажи се
Адреса
Турција, 66700, Yozgat, Agahefendi,Mah. Ankara bulvarı Aksoy otomotiv Sorgun
Локално време на дилерот: 03:06 (+03)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Турција, Yozgat, Agahefendi,Mah. Ankara bulvarı Aksoy otomotiv Sorgun
Огласи AKSOY OTOMOTİV A.Ş TRUCK
Филтер

Резултати од пребарување: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.360 € TRY 815.000 TRY
Камион кипер
Година 11/2017 Километража 190000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
60.570 € TRY 925.000 TRY
Камион со завеса
Година 11/2015 Километража 550000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
95.270 € TRY 1.455.000 TRY
Камион влекач
Година 11/2021 Километража 115000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
33.720 € TRY 515.000 TRY
Камион кипер
Година 11/2012 Километража 163000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
17.020 € TRY 260.000 TRY
Полуприколка кипер
Година 12/2015 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
14.410 € TRY 220.000 TRY
Полуприколка кипер
Година 11/2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
53.360 € TRY 815.000 TRY
Камион кипер
Година 11/2017 Километража 107000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
71.700 € TRY 1.095.000 TRY
Камион влекач
Година 11/2018 Километража 346000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
67.110 € TRY 1.025.000 TRY
Камион влекач
Година 12/2014 Километража 753000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
82.170 € TRY 1.255.000 TRY
Камион влекач
Година 11/2015 Километража 850000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
80.540 € TRY 1.230.000 TRY
Камион влекач
Година 12/2020 Километража 155000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
46.820 € TRY 715.000 TRY
Камион влекач
Година 12/2011 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
14.410 € TRY 220.000 TRY
Полуприколка кипер
Година 11/2015 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
117.500 € TRY 1.795.000 TRY
Камион влекач
Година 12/2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Година Километража Сила
Турција