Machineryline » AG Rubin Group EOOD

AG Rubin Group EOOD

За нас
Мапа
Контакти AG Rubin Group EOOD
Во продажба: 6 огласа
Продавач на Machineryline: 2 години
Телефонските броеви се проверени
Alexandra Gorodetski
Alexandra Gorodetski
Јазици: украински, германски, руски, англиски
+49 176 529... Прикажи +49 176 52987213
+49 1523 82... Прикажи +49 1523 8288382
+49 1523 82... Прикажи +49 1523 8288411
Адреса
Германија, Bremen, 28207, Bremen, Stresemannstrasse 35
Локално време на дилерот: 12:35 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Германија, Bremen, Bremen, Stresemannstrasse 35
Огласи AG Rubin Group EOOD
Филтер

Резултати од пребарување: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 253255 км Сила 480 кс
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Сила 480 кс
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2019 Километража Сила 500 кс
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Година 2020 Километража 174522 км Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила 480 кс
Германија, Bremen