Machineryline » ПП "Агро - Текс Плюс"

ПП "Агро - Текс Плюс"

За нас
Мапа
Контакти ПП "Агро - Текс Плюс"
Во продажба: 21 огласа
Телефонските броеви се проверени
Наталия
Наталия
Јазици: украински, руски
+380 67 580... Прикажи +380 67 580 5332
+380 50 085... Прикажи +380 50 085 5280
Адреса
Украина, Областа Виница, Казатин
Локално време на дилерот: 02:23 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Областа Виница, Казатин
Огласи ПП "Агро - Текс Плюс"
Филтер

Резултати од пребарување: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг
Година 2013 Километража 3017 м/ч Сила 118 кс
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 2
Година 2010 Километража 1200 м/ч Сила 395 кс
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1335 м/ч Сила 547 кс
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
140.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 2
Година 2008 Километража Сила 360 кс
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 1765 м/ч Сила 489 кс
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила 425 кс
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2006 Километража Сила 509 кс
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 44.370 €
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Сила
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2011 Километража Сила
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Година 2015 Километража 2900 м/ч Сила 275 кс
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2012 Километража 2600 м/ч Сила 90 кс
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила 508 кс
Украина, Казатин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2013 Километража Сила
Украина, Казатин