Machineryline » «Агрівайз Тех»

«Агрівайз Тех»

За нас
Галерија
Мапа
Контакти «Агрівайз Тех»
Во продажба: 35 огласа
Продавач на Machineryline: 1 година
Телефонските броеви се проверени
Микола
Микола
Јазици: украински, англиски
+380 98 205... Прикажи +380 98 205 0084
Адреса
Украина, Тернополска област, 46002, Тернопіль, Теребовлянський р-н, с.Іванівка.
Локално време на дилерот: 01:25 (EET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Украина, Тернополска област, Тернопіль, Теребовлянський р-н, с.Іванівка.
Огласи «Агрівайз Тех»
Филтер

Резултати од пребарување: 35 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
245.000 US$ EUR ≈ 217.400 €
Самоодна прскалка
Година 2017 Километража 2727 м/ч Сила 280 кс
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
88.500 US$ EUR ≈ 78.540 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 2009 Километража 2103 м/ч Сила 440 кс
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 12500 м/ч Сила 270 кс
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
51.100 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2002 Километража Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 110.900 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2
Година 2010 Километража Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 14.640 €
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
16.700 US$ EUR ≈ 14.820 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 28.400 €
Комбајн за жито
Година 1995 Километража Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 2014 Километража Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Влечена прскалка
Година Километража Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2012 Километража Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 2010 Километража Сила 350 кс
Украина, Тернопіль