Machineryline » AGRIC MARKETPLACE (PTY) LTD

AGRIC MARKETPLACE (PTY) LTD

За нас
Мапа
Контакти AGRIC MARKETPLACE (PTY) LTD
Во продажба: 17 огласа
Телефонските броеви се проверени
Adrian Zandy
Adrian Zandy
Јазици: англиски
+27 81 782... Прикажи +27 81 782 4992
Адреса
Јужна Африка, 6001, Eastern Cape, Unit 12B Gate 2 Greenbushes Industrial Park, Aldo Park, Cape Rd, Port Elizabeth
Локално време на дилерот: 01:03 (SAST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Јужна Африка, Eastern Cape, Unit 12B Gate 2 Greenbushes Industrial Park, Aldo Park, Cape Rd, Port Elizabeth
Огласи AGRIC MARKETPLACE (PTY) LTD
Филтер

Резултати од пребарување: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
тркала трактор LANDINI 5830, 7500, 8830, 8860, Solis, Legend, Discovery, Vision, Global тркала трактор LANDINI 5830, 7500, 8830, 8860, Solis, Legend, Discovery, Vision, Global тркала трактор LANDINI 5830, 7500, 8830, 8860, Solis, Legend, Discovery, Vision, Global
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
тркала трактор FIAT Fiat 80-66, Fiat 70-66, Fiat 100-90, Fiat 110-90 тркала трактор FIAT Fiat 80-66, Fiat 70-66, Fiat 100-90, Fiat 110-90 тркала трактор FIAT Fiat 80-66, Fiat 70-66, Fiat 100-90, Fiat 110-90
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотокултиватор
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
тркала трактор NEW HOLLAND 80-66, 6600, 6610s, 110-90, 6640, 5610 тркала трактор NEW HOLLAND 80-66, 6600, 6610s, 110-90, 6640, 5610
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража Сила
Јужна Африка, Eastern Cape