Machineryline » Adrimac Import

Adrimac Import

За нас
Мапа
Контакти Adrimac Import
Во продажба: 1 оглас
Телефонските броеви се проверени
Carlo Guardalupi
Carlo Guardalupi
Јазици: италијански
+39 324 087... Прикажи +39 324 087 6101
Адреса
Италија, Абруцо, 65015 , Montesilvano, Via Chiappinello snc
Локално време на дилерот: 00:46 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Италија, Абруцо, Montesilvano, Via Chiappinello snc
Огласи Adrimac Import
Филтер

Резултати од пребарување: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Возило за чистење улици
Зафатнина 2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Италија, Montesilvano