Machineryline » AC MACHINERY TRANDING SLU

AC MACHINERY TRANDING SLU

За нас
Мапа
Контакти AC MACHINERY TRANDING SLU
Во продажба: 5 огласа
Телефонските броеви се проверени
JUAN DIEGO
JUAN DIEGO
Јазици: шпански
+34 673 37 ... Прикажи +34 673 37 27 93
Адреса
Шпанија, Андалузија, 04117, Barranquete, Níjar, Pje. La Calera, S/N
Локално време на дилерот: 12:38 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Шпанија, Андалузија, Barranquete, Níjar, Pje. La Calera, S/N
Огласи AC MACHINERY TRANDING SLU
Филтер

Резултати од пребарување: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 14000 м/ч Сила
Шпанија, Barranquete, Níjar
ригидни дампери CATERPILLAR 769C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ригидни дампери
Година Километража Сила
Шпанија, Barranquete, Níjar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 1999 Километража 16 м/ч Сила
Шпанија, Barranquete, Níjar
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 2350 м/ч Сила
Шпанија, Barranquete, Níjar
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 16000 м/ч Сила
Шпанија, Barranquete, Níjar