Machineryline » ABCRANES S.R.L.

ABCRANES S.R.L.

За нас
Мапа
Контакти ABCRANES S.R.L.
Во продажба: 10 огласа
Телефонските броеви се проверени
FRANCO BATTINI
FRANCO BATTINI
Јазици: италијански, француски, англиски
+39 366 240... Прикажи +39 366 240 9600
+39 0432 6... Прикажи +39 0432 667540
Адреса
Италија, Фриули-Венеција Џулија, 33100, Udine -UD, Via Pozzuolo, 232
Локално време на дилерот: 00:18 (CET)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Италија, Фриули-Венеција Џулија, Udine -UD, Via Pozzuolo, 232
Огласи ABCRANES S.R.L.
Филтер

Резултати од пребарување: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража Сила
Италија, Udine -UD
автодигалка ORMIG 28 TG автодигалка ORMIG 28 TG автодигалка ORMIG 28 TG
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1989 Километража 23000 км Сила
Италија, Udine -UD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2000 Километража 87000 км Сила
Италија, Udine -UD
автодигалка TADANO FAUN RTF 40.3 автодигалка TADANO FAUN RTF 40.3
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 1992 Километража Сила
Италија, Udine -UD
автодигалка DEMAG AC 100 автодигалка DEMAG AC 100
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2001 Километража 130000 км Сила
Италија, Udine -UD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 200000 кг
Година 2003 Километража 48000 км Сила
Италија, Udine -UD
автодигалка RIGO RGT 16.18 автодигалка RIGO RGT 16.18
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1977 Километража Сила
Италија, Udine -UD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 75000 кг
Година 2001 Километража 80000 км Сила
Италија, Udine -UD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Италија, Udine -UD
камион монтирани кран EFFER 600 / 4S камион монтирани кран EFFER 600 / 4S
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2000 Километража Сила
Италија, Udine -UD